Telefon

+90 224 272 7304

Mail

info@glthukuk.com

Edit

İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Glt hukuk

Hukuki Süreçlerde 15 Yıllık Tecrübe

Glt Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, Av. Ahmet Baylan, Galatasaray Üniversitesi’nden sınıf arkadaşı Av. Arb. Okan İlmen ve Av. Umur Çağatay Özdemir ile birlikte Bursa’da kurulmuştur. Büromuzda, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanları başta olmak üzere Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Uyuşmazlıkları, Sigorta Hukuku, İdare Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanındaki edinilmiş deneyimler ile müvekkillerin uyuşmazlıklarına hukuksal, hızlı ve etkili çözümler sunulmaktadır.

Büromuz tarafından, dava ve icra dosyalarının takibi, arabuluculuk süreçlerinde ve tahkim nezdinde temsil hizmetleri ile güncel mevzuata uygun danışmanlık hizmetleri sağlanmaktadır.

Ayrıca, haksız fiil, trafik kazası, iş kazası gibi bedensel zararlar kaynaklı hak edilen tazminat tutarları ve iş hukuku uyuşmazlıklarından doğan alacaklara yönelik tazminat hesapları da Yargıtay/Danıştay içtihatları ve yürürlükteki mevzuat tarafından belirlenen özel koşullara göre büromuz tarafından müvekkillerine sunulmakta, ilgili alanlarda dosya takibi yapılmaktadır.

Avukatlarımızla Tanışın